کتاب آینده ممکن نوشته ینسی استریکلر

به رسم جمعه های FRIBOOK ، امروز کتاب آینده ممکن که فوق العاده خواندنی است و نوشته ینسی استریکلر می‌باشد…
دسته بندی : کتاب
۵/۵ (۴)

به رسم جمعه های FRIBOOK ، امروز کتاب آینده ممکن که فوق العاده خواندنی است و نوشته ینسی استریکلر می‌باشد را معرفی میکنیم.

خلاصه کتاب This Could Be Our Future

وقتی از آینده حرف می‌زنیم، معمولا حرف از این است که آینده‌ی ما چه شکلی خواهد بود، و روندها و جریان‌های امروز جامعه به کدام سو خواهند رفت. اما در صحبت از آینده می‌توان به شکل دیگری هم حرف زد: ما می‌خواهیم آینده چه شکلی باشد؟ بالاخره این ماییم که با تمام توانایی‌ها و محدودیت‌هایمان داریم به سمت آینده حرکت می‌کنیم و آینده محصول همین توانایی‌ها و محدودیت‌ها است. پس شاید لازم باشد قدری آگاهانه‌تر و فعالانه‌تر به آینده فکر کنیم. کتاب آینده ممکن با این نگاه سراغ آینده می‌رود.

این مطلب را هم بخوانید  کتاب نابخردی‌های پیش بینی پذیر

چرا کتاب آینده ممکن را پیشنهاد می‌کنیم؟

یکی از فرض‌های اصلی که به زندگی و کسب و کار جامعه‌ی امروز شکل می‌دهد به حداکثر رساندن منافع شخصی و سود است، و فکر می‌کنیم این فرض طبیعی و اجتناب ناپذیر است. اما این ایده تخیل ما را برای آینده محدود می‌کند. ینسی استریکلر نویسنده کتاب آینده ممکن نشان می‌دهد که می‌توان این محدودیت را کنار گذاشت و آینده را جور دیگری تصور کرد و با ارزش‌های دیگری ساخت. آینده ممکن این ایده را به ما می‌دهد که در کنار سود، چه چیزهای دیگری مهم است.

نویسنده‌ کتاب کیست؟

ینسی استریکلر نویسنده کتاب آینده ممکن یکی از بنیانگذاران شرکت Kickstarter است. استریکلر به عنوان منتقد و روزنامه‌نگار حوزه‌ی موسیقی برای Spin، The Village Voice و سایت eMusic یادداشت می‌نوشت. این کتاب اولین کتاب ینسی استریکلر است.

منبع : وب سایت پادکست فارسی بی‌پلاس

برای سفارش طراحی وب سایت جهت رشد کسب و کار خود میتوانید به صفحه نمونه کارها و تعرفه های طراحی سایت مراجعه نمایید

 

این مطلب را هم بخوانید  نمایش دسته بندی محصولات ووکامرس
برای مطالعه مطالب بصورت خلاصه و یا چکیده ای از آنها در اینستاگرام می‌توانید اینجا کلیک کنید.   webschoool@

 

لطفا امتیاز دهید

فهرست